Concours in Zutphen, 25 november: verschil tussen versies

Uit Eendracht Eerbeek
Ga naar: navigatie, zoeken
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Concours in de buitensoos van de Hanzehof in Zutphen op 25 november 2017. Bezetting: 1e rij Wilfred Molenaar (bugel) Thera van de Sprenge (bugel) Bianca Schut (bug...')
 
Regel 3: Regel 3:
 
Bezetting:
 
Bezetting:
 
1e rij
 
1e rij
Wilfred Molenaar (bugel)
+
Wilfred Molenaar (bugel),
Thera van de Sprenge (bugel)
+
Thera van de Sprenge (bugel),
Bianca Schut (bugel)
+
Bianca Schut (bugel),
Eva van Doesburg (bugel)
+
Eva van Doesburg (bugel),
Iris Leeflang (alt sax)
+
Iris Leeflang (alt sax),
Sterre Wissing (alt sax)
+
Sterre Wissing (alt sax),
Jolanda Brugman-Holdijk (alt sax)
+
Jolanda Brugman-Holdijk (alt sax),
Esmee Holdijk (sop sax)
+
Esmee Holdijk (sop sax),
Tamar Wissing (sop sax)
+
Tamar Wissing (sop sax),
Henk Wensink (sop sax)
+
Henk Wensink (sop sax),
  
 
2e rij
 
2e rij
Wendy Rijken (harp - inval)
+
Wendy Rijken (harp - inval),
Bert Berends (bugel)
+
Bert Berends (bugel),
Herma van de Sprenge(bugel)
+
Herma van de Sprenge(bugel),
Gerline Jochems (bugel)
+
Gerline Jochems (bugel),
Dick van de Sprenge (bugel)
+
Dick van de Sprenge (bugel),
Danique Schröder (hoorn)
+
Danique Schröder (hoorn),
Liane van der Veen-Schoonhoven (hoorn)
+
Liane van der Veen-Schoonhoven (hoorn),
Anne de Groot (hoorn)
+
Anne de Groot (hoorn),
Daphne Boesveld (hoorn)
+
Daphne Boesveld (hoorn),
Thea Lebbink-Schotpoort (bar sax)
+
Thea Lebbink-Schotpoort (bar sax),
Suzan Lutke (bar sax - inval)
+
Suzan Lutke (bar sax - inval),
Bas Stuivenbelt (ten sax)
+
Bas Stuivenbelt (ten sax),
Anke Terhorst(ten sax)
+
Anke Terhorst(ten sax),
Wim Lutke (ten sax)
+
Wim Lutke (ten sax),
  
 
3e rij
 
3e rij
Tjarda Lutke (bugel)
+
Tjarda Lutke (bugel),
Anouk Lebbink (bugel)
+
Anouk Lebbink (bugel),
Peter Melchert (bugel)  
+
Peter Melchert (bugel) ,
Rein van de Sprenge (bugel)
+
Rein van de Sprenge (bugel),
Bert de Wit (bugel)
+
Bert de Wit (bugel),
  
 
Achterste rij
 
Achterste rij
Ise Wensink (trompet)
+
Ise Wensink (trompet),
Ilya Lutke (trompet)
+
Ilya Lutke (trompet),
Wouter de Jonge (trompet)
+
Wouter de Jonge (trompet),
Isa Wissink (trompet)
+
Isa Wissink (trompet),
Jolanka Leeflang (trompet)
+
Jolanka Leeflang (trompet),
Amber Holdijk (trompet)
+
Amber Holdijk (trompet),
Sylvia Kamphuis (trompet)
+
Sylvia Kamphuis (trompet),
Frank Bos(es cornet - inval)
+
Frank Bos(es cornet - inval),
Anne Wensink (trombone)
+
Anne Wensink (trombone),
Nico Westhof (trombone)
+
Nico Westhof (trombone),
Davy te Bokkel (trombone)
+
Davy te Bokkel (trombone),
Wim Wensink (bas-trombone)
+
Wim Wensink (bas-trombone),
Ben Kamphuis (bes-bas)
+
Ben Kamphuis (bes-bas),
Ab Berends (bes-bas)
+
Ab Berends (bes-bas),
Gert Kamphuis (es-bas)
+
Gert Kamphuis (es-bas),
Harold van Buren (es bas - inval)
+
Harold van Buren (es bas - inval),
Ellen Brom (bariton)
+
Ellen Brom (bariton),
Wim de Wit (bariton)
+
Wim de Wit (bariton),
Annella Yntema (euphonium - aspirant lid)
+
Annella Yntema (euphonium - aspirant lid),
Robin Pampiermole (euphonium - inval)
+
Robin Pampiermole (euphonium - inval),
Gerd Wensink (euphonium)
+
Gerd Wensink (euphonium),
Jacinta Molijn (contrabas - inval)
+
Jacinta Molijn (contrabas - inval),
  
 
Slagwerkers
 
Slagwerkers
Niek Kleinjan (inval)
+
Niek Kleinjan (inval),
Stefan Kleverwal
+
Stefan Kleverwal,
Erik Rozendal
+
Erik Rozendal,
Ivo Kalsbeek
+
Ivo Kalsbeek,
 
Maico Schröder
 
Maico Schröder

Versie van 27 nov 2017 om 10:12

Concours in de buitensoos van de Hanzehof in Zutphen op 25 november 2017.

Bezetting: 1e rij Wilfred Molenaar (bugel), Thera van de Sprenge (bugel), Bianca Schut (bugel), Eva van Doesburg (bugel), Iris Leeflang (alt sax), Sterre Wissing (alt sax), Jolanda Brugman-Holdijk (alt sax), Esmee Holdijk (sop sax), Tamar Wissing (sop sax), Henk Wensink (sop sax),

2e rij Wendy Rijken (harp - inval), Bert Berends (bugel), Herma van de Sprenge(bugel), Gerline Jochems (bugel), Dick van de Sprenge (bugel), Danique Schröder (hoorn), Liane van der Veen-Schoonhoven (hoorn), Anne de Groot (hoorn), Daphne Boesveld (hoorn), Thea Lebbink-Schotpoort (bar sax), Suzan Lutke (bar sax - inval), Bas Stuivenbelt (ten sax), Anke Terhorst(ten sax), Wim Lutke (ten sax),

3e rij Tjarda Lutke (bugel), Anouk Lebbink (bugel), Peter Melchert (bugel) , Rein van de Sprenge (bugel), Bert de Wit (bugel),

Achterste rij Ise Wensink (trompet), Ilya Lutke (trompet), Wouter de Jonge (trompet), Isa Wissink (trompet), Jolanka Leeflang (trompet), Amber Holdijk (trompet), Sylvia Kamphuis (trompet), Frank Bos(es cornet - inval), Anne Wensink (trombone), Nico Westhof (trombone), Davy te Bokkel (trombone), Wim Wensink (bas-trombone), Ben Kamphuis (bes-bas), Ab Berends (bes-bas), Gert Kamphuis (es-bas), Harold van Buren (es bas - inval), Ellen Brom (bariton), Wim de Wit (bariton), Annella Yntema (euphonium - aspirant lid), Robin Pampiermole (euphonium - inval), Gerd Wensink (euphonium), Jacinta Molijn (contrabas - inval),

Slagwerkers Niek Kleinjan (inval), Stefan Kleverwal, Erik Rozendal, Ivo Kalsbeek, Maico Schröder